O Nas

biorezonans poznań

 

Centrum Diagnostyki Kwantowej to nowoczesna firma, która narodziła się z pasji do medycyny naturalnej oraz alternatywnych metod leczenia. Jest połączeniem profesjonalnego gabinetu terapii biorezonansowej, wyposażonego w najnowsze i najskuteczniejsze technologie diagnostyczne, oraz wiedzy z zakresu technik, metod i sposobów poprawy zdrowia i kondycji fizycznej człowieka.

 

Misją firmy jest promowanie zdrowego trybu życia – zgodnego zarówno z prawami natury jak i z samą naturą człowieka, z dala od wysoko przetworzonej żywności, nafaszerowanej antybiotykami, zmodyfikowanej genetycznie i o składzie chemicznym zaczynającym i kończącym się na E.

 

Centrum Diagnostyki Kwantowej zapewnia nie tylko wykonanie testów i dostarczenie wyników, ale -przede Centrum diagnostyki kwantowejwszystkim – kompleksową analizę energetyczną organizmu, która odpowiada na pytanie – co należy zrobić, aby poprawić własne samopoczucie. Dzięki dokładnemu prześledzeniu i omówieniu uzyskanych wyników oraz skonfrontowaniu ich z dolegliwościami (stanem zdrowia) klienta, możliwe jest odnalezienie ich przyczyn oraz przyszłych konsekwencji. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie zasób wiedzy uzyskany podczas licznych szkoleń i wykładów naszych diagnostów.

 

W swojej pracy stawiamy na rozwój, dlatego też nieustannie szkolimy swoje umiejętności i zgłębiamy nowe dziedziny wiedzy uczestnicząc w różnego rodzaju prelekcjach, konferencjach i branżowych zjazdach. Właśnie tą wiedzą – niekoniecznie komercyjną – chcemy się dzielić z naszymi klientami. Wierzymy bowiem, że ta wiedza w ich rękach oraz nasz wkład, zaowocują wspaniałą kondycją i samopoczuciem na co dzień.

 

Naszymi klientami są zarówno zdrowe osoby, osoby z przewlekłymi schorzeniami, po ciężkich chorobach, a także osoby wciąż poszukujące prawidłowej diagnozy swojego złego samopoczucia. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, gdyż na każdy organizm mają wpływ inne czynniki zewnętrzne – środowisko, praca, rodzina, stres, warunki mieszkalne, żywność, czy nawet jakość wody pitnej. Zawsze staramy się w jak najprostszy i najbardziej zrozumiały sposób wyjaśnić zasady funkcjonowania organizmu jako całości oraz mechanizm powstawania poszczególnych dysfunkcji bądź zaburzeń.

 

W każdej chwili służymy radą i pomocą. Mamy bogate zaplecze literatury, które z chęcią udostępniamy zainteresowanym osobom, chcącym bliżej zaznajomić się np. z problemem kandydozy.

 

Na wielu płaszczyznach staramy się zaspokoić potrzeby i wymagania naszych klientów:

 

  • indywidualnie ustalamy plany zabiegów oraz terapii w zależności od możliwości czasowych klientów – od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 21:00;
  • dla rodzin oraz osób chcących umówić się grupowo istnieje możliwość przeprowadzenia diagnostyki lub zabiegów w tym samym czasie;
  • w przypadku osób mających problemy z poruszaniem się istnieje możliwość zamówienia wizyty domowej.

 

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie ze strony naszych klientów, dlatego – jeżeli takie się pojawią -bardzo prosimy o kontakt mailowy.

Wszystkich zaineresowanych naszą ofertą diagnostyki i zabiegów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 12:00 pod numerem  880-678-753.
    
Z poważaniem
Zespół Centrum Diagnostyki Kwantowej

 

 

Poznaj naszą ofertę:

Test Ekspress Scanning

Kwantowa Analiza Składu Ciała