Kwantowe uzdrawianie świadomości

Kwantowe uzdrawianie świadomości
29 sierpnia 2017

Czym jest energia kwantowa, kodowanie, dekodowanie i uzdrawianie świadomości?

Wszystko jest energią.

Energia obecna jest w ciałach stałych o wysokiej gęstości, jak i w bijącym sercu, a istniejące w nas i otaczającym świecie wibracje nigdy nie ustają. Wszechświat jest dosłownie zalany energią. W świecie energii i  fizyki kwantowej świadomość człowieczeństwa tworzy rzeczywistość. Co ją zasila? Kody. Kształtują życie z siłą buldożera szarpiącego powierzchnię drogi, wiodąc w określonym kierunku.

Natura świata kwantowego jest energetyczna i możesz być pewny, że Twoja własna siła projekcji życiowej nabiera ukierunkowanej prędkości, wzorując się na schematach świadomości chwili obecnej – nawet, jeśli bywają one nieświadome. Jeśli nigdy nie zastanawiasz się nad konsekwencjami tego, w jaki sposób myślisz  i żyjesz, wiedz, że twoja świadomość będzie nieustannie tworzyć Twoją rzeczywistość.

Kody życia

Wszystkie stworzenia posiadają swój unikalny kod DNA. Zawiera on konkretne informacje warunkujące kolor włosów, oczu czy markery, które określają wszystko inne – od predyspozycji do tycia, do podatności na choroby. Jeszcze niedawno zakładano, że kod DNA ustalony jest raz na całe życie i nie można go zmienić. Ostatnie badania naukowe dowodzą jednak, że pozornie stabilny kod DNA jednostki może być zmieniony w procesie epigenetyki. Co to oznacz? Otóż, poprzez nasze bezpośrednie otoczenie i zmiany stylu życia możemy zmienić kierunek, którym podąża nasze zdrowie fizyczne. Co więcej, nie tylko ten kod możemy zmienić.

Kwantowe uzdrawianie świadomości

Podobnie jak kod DNA każdy z nas posiada ukryte wewnątrz milczące kody świadomości. Nie przybierają kształtu podwójnej helisy, zamiast tego są głęboko zapisane w naszej naturze, emocjach, myślach, zachowaniu i energii. Mogą motywować, określać kierunek życia, a nawet definiować nas bez naszej wiedzy.

Kody o których mowa to sieć reakcji i impulsów zarządzających naszymi wyborami i zachowaniem. Powstają we wczesnym dzieciństwie – zwykle w wieku sześciu lub siedmiu lat. Niektóre z nich są dość oczywiste, np. jeśli nauczono nas żeby po wejściu do domu zdejmować buty będzie to nasz kod, którym będziemy się posługiwać. Jednakże, jeżeli wpojono Ci, że jesteś mało inteligentny lub niewystarczająco dobry, to takie informacje mogły wytworzyć wycieńczający kod, który doszczętnie zrujnuje Ci życie. Takie „wskazówki” zazwyczaj pochodzą od rodziców lub czerpiemy je z kultury i od innych otaczających nas ludzi. Wiele tych informacji jest zakodowanych w całych pokoleniach, potencjalnie stając się częścią naszych wspomnień na poziomie komórkowym oraz naszej emocjonalnej mentalności. Nawet jeśli są niezdrowe i całkowicie nieświadome, my i tak zbyt często przyjmujemy je i żyjemy wraz z ich negatywnym tempem, niezależnie od konsekwencji.

Na szczęście zmiana niechcianych, kierujących nami kodów nie musi być pracochłonnym przedsięwzięciem. Istnieją proste i jednocześnie potężne techniki dekodowania, łamiące schematy na poziomie kwantowym, gdzie znajdują się najgłębsze wibracje życiodajnej energii. Zmiany, które za sobą niosą roztoczą przed Tobą drogę ku nowym, satysfakcjonującym schematom w pracy, związkach i osobistych dążeniach, przygotowując Twoje życie na prawdziwe i atrakcyjne efekty.

Energia człowieka - aura i czakramy

Kwantowe Kodowanie działa na poziomie energetycznym, aby rozbić głęboko zaszyfrowane, niechciane schematy i ustalić nowe, zgodne wibracje myśli i emocji. Na ten proces składają się dwa działania – dekodowanie i kodowanie.

Dekodowanie

Pozycja dekodowania wymaga umieszczenia końców palców na czole, w pobliżu centrum energii pomiędzy brwiami. Połóż pierwsze dwa palce każdej z dłoni po obu stronach centrum zwanego „trzecim okiem”. Palce nie powinny się stykać. Pozycja ta jest tak zaprojektowana, aby kierować energię za pomocą umysłu, oczyszczając ścieżki z jakiejkolwiek negatywnej energii. Kiedy palce będą już na właściwym miejscu, zamknij oczy. Nie otwierając ich skieruj wzrok w miejsce pomiędzy palcami. W tej pozycji możesz zacząć wypowiadać proste oświadczenia dekodujące, które uważasz, że są dla Ciebie odpowiednie, np.:

Dekoduję strach.

Dekoduję samozwątpienie.

Dekoduję zmartwienia przyszłości.

Dekoduję wszelkie urazy życia.

Z każdym zdaniem bierz głęboki oddech, a z każdym wydechem uwalniaj negatywne uczucia. Kiedy skończysz wypowiadać oświadczenia, zabierz dłonie z czoła i rozluźnij oczy, aby zakończyć proces dekodowania.

Kodowanie

Teraz można zacząć technikę kodowania. Umieść końce dwóch pierwszych palców tylko prawej dłoni dokładnie na centrum energii na czole. Ponownie zamknij oczy i skieruj wzrok w miejsce złączenia palców z czołem. Utrzymując tę pozycję, powoli powtarzaj następujące oświadczenia:

Koduję spokój.

Koduję wolność.

Koduję zaufanie.

Koduję miłość wobec siebie.

Koduję ekscytację życiem.

Pamiętaj o powolnych, głębokich wdechach.

Przedstawione techniki mogą Ci się wydać zbyt proste i nielogiczne, lecz działają w nich ważne energetyczne prawa. Szczegóły techniczne tych pozycji wytwarzają co najmniej trzy zjawiska, które stymulują i przyspieszają proces zmiany:

  1. Energia kodowania i dekodowania tworzy nowe szlaki neuronalne. Uwaga skupiona jest na szóstym centrum energii, dlatego też w proces zaangażowany jest mózg, wywołując zdrowe i optymistyczne działania reaktywne. Wypowiadane oświadczenia afirmacji produkują również więcej neuroprzekaźników radości. Możesz również łatwo zakodować głębokie poczucie szczęścia, jako część całego procesu.
  2. Unoszenie oczu przy zamkniętych powiekach automatycznie ustawia twój mózg na częstotliwość fal alfa – a im więcej będziesz ćwiczył, tym większe będzie prawdopodobieństwo działania fal theta. Rozpoczynające się niewiele poniżej 14 cykli na sekundę, te dwie częstotliwości zostały określone jako najproduktywniejsze stany umysłu – i najsilniejsze w programowaniu nowych myśli i wizualizacji.
  3. Zmiana energii mentalnej dramatycznie zmienia Twoją świadomość i wibracje siły życiowej. Twój nowy rezonans wytworzy zupełnie inną energię – taką, która sprzymierzy się z przepływem harmonii Wszechświata oraz wywoła zaskakująco lepsze efekty. To Twoje kwantowe połączenie.

To tylko kilka z wielu wspaniałych efektów tego procesu. Korzyści energetyczne są naprawdę niezwykłe, zatem przygotuj się na wielkie zmiany.

Kwantowe uzdrawianie świadomości

Każdy z nas z pewnością znalazłby w swoim życiu coś wartego poprawy. Wszyscy posiadamy uporczywe schematy działań, z którymi chcielibyśmy skończyć raz na zawsze. Jesteśmy całkowicie odpowiedzialni, by dokonać zmian, których pragniemy. Pomoc, jaką stanowi proces dekodowania i kodowania, będzie dla Ciebie zaskakująca. Przyczyni się do zmian w Twoim życiu i będzie wsparciem emocjonalnym na Twojej drodze ku szczęściu. Zatem do dzieła!

Do poczytania: Kwantowy Kod Uzdrawiania Sandra Anne Taylor

Energia Kwantowa w biorezonansie:

Kwantowa Analiza Składu Ciała – wszystko co powinieneś wiedzieć o swoim organizmie!

Test Ekspress Scanning – odkryj blokady swojej energetyki!