BIOREZONAS – KWANTOWA ANALIZA SKŁADU CIAŁA

ANALIZA KWANTOWA – prosty sposób na pomiar witamin, minerałów i innych składników odżywczych!

 

Centrum Diagnostyki Kwantowej

Po co się badać?

Zastanawialiście się kiedyś nad istotnością roli substancji odżywczych w ciele człowieka? Czy to, co uczono nas na lekcjach biologii, przypadkiem nie straciło na znaczeniu, skoro tak rzadko temat witamin i minerałów poruszany jest przez lekarzy? Jak wielu z Was, będąc w lekarskim gabinecie, otrzymało skierowanie na laboratoryjne badanie poziomu mikroelementów? A może jest wśród Was choć jedna osoba borykająca się z trądzikiem, atopowym zapaleniem skóry czy łuszczycą? Jeśli tak, to przypomnijcie sobie jaką diagnozę i leczenie otrzymaliście. Czy było to skierowanie na diagnostykę poziomu witamin i pierwiasków – jakże istotnych w patogenezie tych chorób? Pomiar cynku, witaminy B3, witaminy E…? Z pewnością, większość z Was wyszła z gabinetu dzierżąc w dłoni receptę na antybiotyki, maść sterydową lub leki przeciwalergiczne. Nielicznym zostało zalecone przyjmowanie aptecznych, syntetycznych, pseudowitamin w symbolicznych dawkach. Jszcze mniejszej grupie osób, doradzono zmianę nawyków żywieniowych lub skierowanie się na prywatne badania pod kątem alergii. Brzmi znajomo?

 

 

Dobre złego początki…

Łatwo można się domyśleć  jaki większość z nas wyciągnie z tego wniosek. Po pierwsze – skoro nie bada się poziomów składników odżyczych w naszych ciałach, to pewnie są nieistotne, a rola witamin i pierwiastków to mit. Po drugie – skoro są nieistotne, to można jeść „co popadnie”, bez względu na zawartość witamin, więc zdrowa żywność to też mit. Po trzecie – najważniejsze – należy łagodzić objawy, a nie leczyć przyczynę.

 

 

I tak właśnie padamy ofiarą błędów systemu leczenia, który z roku na rok, zaskakuje kolejnym absurdem.

Powód jest jeden – pieniądze. Kosmicznie wysokie koszty badań poziomu witamin i brak środków na ich finansowanie. Jeśli nie wierzycie, sprawdźcie sami cenniki laboratoriów 🙂

 

Jak zawsze, w opozycji do systemu, stoi medycyna naturalna i alternatywna. Jej podstawą było, jest i zawsze będzie odpowiednie odżywienie organizmu, uzupełnienie wszystkich braków i niedoborów substancji odżywczych oraz wprowadzenie go w stan homeostazy.

 

Ukryte Terapie Jerzy Zięba

Ukryte terapie cz.6 Zdrowe żywienie Jerzy Zięba
Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=sm1YQohbeeA

 

Ale jak się dowiedzieć czego nam brakuje?

Tutaj z pomocą przyszli naukowcy, którzy opracowali specjalistyczne urządzenia biorezonansowe do pomiarów komórkowych substancji odżywczych. Jednym z nich jest Kwantowy Analizator Składu Ciała – to biorezonansowe urządzenie działające w oparciu o przepływ energii w organizmie tzw. bioimpedancji. Wykorzystując biorezonans magnetyczny stanowi połączenie zaawansowanych innowacyjnych technologii i projektów w dziedzinie medycyny, bioinformatyki, elektrotechniki i innych nauk.

 

Jan Taratajcio o kwantowej analizie.
Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=YIBlmfG-yFg&t=50s

Kwantowy Analizator Składu Ciała w kilka minut odczytuje poziom związków odżywczych w organizmie: witamin, minerałów, aminokwasów, koenzymów, hormonów. Metoda kwantowej analizy daje możliwość pozyskiwania informacji o człowieku w bezinwazyjny, bezpieczny sposób, który pozwala holistycznie spojrzeć na temat choroby, jej przyczyn i metod przywracania do zdrowia.

 

Sceptykom niekonwencjonalnych metod leczenia, warto przypomnieć, że kwantowa analiza w żaden sposób nie wpływa negatywnie na organizm człowieka. Badanie jest całkowicie bezinwazyjne – nie wymaga żadnych nakłóć, wprowadzania substancji chemicznych czy promieniowania. Można ją stosować zarówno u dzieci, osób chorych oraz w podeszłym wieku. Właściwie wykorzystana kwantowa analiza może przynieść wiele korzyści osobie badanej. Informacje o niedoborach lub problemach w przyswajaniu składników odżywczych w poszczególnych odcinkach przewodu pokarmowego to niezwykle cenne informacje, które mogą być kluczowe nawet podczas stawiania lekarskiej diagnozy. Właściwa dietoterapia, która dostarczy brakujacych składników, przyczyni się do poprawy samopoczucia, kondycji fizycznej jak i psychicznej. A stosując tylko naturalne składniki, o najwyższej jakości, nie narażamy się na żadne ryzyko czy niebezpieczeństwo, a jedynie na właściwe odżywienie. Tak więc, nawet jeśli nie do końca jesteśmy w stanie zaufać temu małemu urządzeniu, to i tak warto skorzystać z jego możliwości.

 

Zabójcze leki.

Zabójcze leki. Wykład prof. Stanisława Wiąckowskiego.
Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=-h-bYTDmtjM

 

Składniki odżywcze to nie wszystko!

Kwantowy Analizator Składu Ciała to nie tylko pomiar składników odżywczych. Jego zakres analizy jest znacznie większy. Każde badanie przynosi kompleksowy raport stanu organizmu w podziale na poszczególe układy i ograny. Dzięki temu, możliwym staje się poszukiwanie pierwotnej przyczyny powstawania niedoborów i zaburzeń w funkcjonowaniu narządów. Schematy zależności układowych Tradycyjnej Medycy Chińskiej, z których korzysta urządzenie, daje szeroki pogląd na historię zmian i zaburzeń w ciele człowieka. Doświadczony diagnosta bez trudu dostrzeże obszary wymagające detoksykacji i regeneracji.  Same wyniki na papierze nie sprawią, że poczujemy się lepiej. Ich celem jest zaplanowanie indywidualnie dobranych działań, zarówno profilaktycznych jak i tych leczniczych. Zakres raportów jest bardzo duży, dzięki czemu z łatwością można dostosować plan terapii do kondycji oraz predyspozycji osoby badanej.

 

 

Zakres analizy kwantowej i raportów:

1) Układ krążenia i naczyń mózgowych
2) Funkcje przewodu pokarmowego i jelit.
3) Czynność wątroby i pęcherzyka żółciowego
4) Funkcja Trzustki oraz poziom cukru we krwi
5) Czynność Nerek
6) Funkcja Płuc
7) Choroby kości, ich gęstość mineralna oraz stany reumatyczne
8) Mikroelementy
9) Witaminy
10) Aminokwasy
11) Koenzymy
12) Układ hormonalny
13) Układ odpornościowy
14) Toksyny w organizmie oraz metale ciężkie
15) Alergie na białko, metale, chemię
16) Zespół parametaboliczny X
17) Skóra
18) Oczy
19) Zawartość kolagenu
20) Meridiany
21) Praca Serca i Mózgu
22) Lipidy we krwi
23) Ginekologia/ Andrologia
24) Piersi / Męskie narządy płciowe
25) Cykl miesiączkowy / Sperma
26) BMI , PPM , poziom tkanki tłuszczowej

 

 

Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu kwantowej analizy jest:

-ciąża

-rozrusznik serca, stymulator serca

-zaawansowana choroba nowotworowa

-choroby skóry dłoni przebiegające z naruszenie bariery naskórka (np. aktywna egzema) a także wszelkie skaleczenia i otwarte rany

-przebyta operacja chirurgiczna w przeciągu ostatnich 6-ciu miesięcy

 

 

 

Przygotowanie do diagnostyki biorezonansem:

-przed pomiarem nie należy spożywać żadnych posiłków min. przez 3 godziny (można pić wodę)

-dobę przed pomiarem nie wolno pić alkoholu, należy stosować dietę lekkostrawną oraz nie wykonywać ciężkich prac fizycznych.

 

Test urządzeniem KWANTOWY BIOMAGNETYCZNY ANALIZATOR SKŁADU CIAŁA nie zastępuje profesjonalnej wizyty i badań lekarskich. Zawsze kontaktuj się ze swoim lekarzem specjalistą.

 

Zobacz również:

Biorezonans – diagnostyka pasożytów

Kwantowe uzdrawianie świadomości

Dieta PALEO