BIOREZONANS – DIAGNOSTYKA PASOŻYTÓW

TEST  EKSPRESS SCANNING EAV DIAGNOSTIC – najlepsze rozwiązanie w poszukiwaniu pasożytów!

 

 

Czy wiesz dlaczego warto badać się pod kątem obecności pasożytów?

Nawet jeśli przestrzegasz najsurowszych zasad higieny. Nawet jeśli nie posiadasz w domu zwierząt ani nie masz z nimi bezpośredniego kontaktu. Nawet jeśli swoich objawów pozornie nie możesz powiązać z infekcją pasożytami. To nie wszystko – negatywne badania laboratoryjne także nie wykluczają w 100% obecności w Twoim ciele pasażerów na gapę.

 

Tak! Prawda o pasożytach jest brutalna!

Pasożyty są i zawsze będą integralną częścią ekosystemu. Łatwo się nimi zarazić, gdyż ich jaja są wszędzie – w biurowym kurzu, na owocach, w piaskownicy, w publicznych toaletach, na sklepowych koszykach a także szkolnych ławkach. Problem obecności pasożytów jest powszechny. Niestety, nadrmierny pośpiech, stres, używki i choroby cywilizacyjne skutecznie niszczą jedyną  barierę ochronną, jaką jest ludzki układ odpornościowy. A jeśli dołożymy do tego problem nadużywania popularyzowanych środków neutralizujących kwas solny w żołądku oraz nieprawidłową dietę – zakażenia pasożytnicze stają się poważnym zagrożeniem. Ich objawy są niespecyficzne, przez co często – „na oko”, diagnozuje się inne jednostki chorobowe. Zaczynając od zespołu jelita drażliwego, nerwicy, depresji, astmy, atopowego zapalenia skóry, migrenowych bóli głowy aż po wypadanie włosów i otyłość.

 

Według niektórych badaczy w blisko 100% badań histopatologicznych nowotworów trzonu macicy i pęcherza moczowego znajdowano pasożyty – głównie przywry. Czy to przywry powodowały przewlekły stan zapalny skutkujący rozwojem nowotworu? A może próbowały nas przed nim chronić? Podobnych znaków zapytania w dzisiejszej parazytologii jest wiele. Obszernie na wspomniane tematy pisały też Hulda Regehr Clark i Nadieżda Siemionowa.

– dr Wojciech Ozimek

 

Obcy wewnątrz nas.

Obcy wewnątrz nas. Odcinek 1 – Uśpione komórki.
Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=_ViT4vkQNRA

 

Pasożyty mogą żyć w ciele człowieka latami. Rozwijają się w ukryciu, początkowo nie dając żadnych objawów. Podkradają cenne składniki odżywcze, tym samym doprowadzając swojego żywiciela do ich niedoborów. Problem zaczyna przybierać na sile, kiedy w wyniku swojego bytowania, zatruwają toksycznymi metabolitami organizm człowieka. I tu się zaczyna spektrum objawów, które na pierwszy rzut oka nie mają nic wspólnego z patogenami. Warto pamiętać, że każdy organizm inaczej reaguje na danego pasożyta oraz jego metabolity. Dlatego też, stawianie diagnozy na podstawie utartych schematów nie jest właściwym rozwiązaniem.

 

Zapomniana wiedza o pasożytach.

Wykład dr Ozimka nt. pasożytów w życiu człowieka. Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=glJpqqU4TKk

 

Jak sobie pomóc w prosty i bezinwazyjny sposób?

Technologia znalazła rozwiązanie! Urządzenie EAV DIAGNOSTIC zostało opracowane w celu diagnostyki osób zainteresowanych aktualnym stanem zdrowia. Diagnozowanie elektro-oporowe jest stosowane w Polsce od niedawna. Przy pomocy tej metody można ocenić stan zdrowia człowieka i funkcjonowanie jego organizmu, czyli otrzymać informacje dotyczące układu nerwowego, hormonalnego, krwionośnego, immunologicznego oraz wielu  innych. Podczas badania rejestrowane są informacje z potencjałów energetycznych organizmu, tj. centralnych ośrodków energetycznych. Dane od razu przesyłane są do systemu komputera. Urządzenie EAV DIAGNOSTIC określa stan diagnozowanego organizmu na daną chwilę .

 

Diagnostyka EkspressScanning bazuje na analizie widmowej wirujących pól elektro-oporowych oraz elektro-magnetycznych żywych organizmów i umożliwia uzyskanie informacji o stanie zdrowia pacjenta oraz początkowych sygnałach pojawienia się symptomów chorobowych. Fundamentalną ideą jest hipoteza, że organizm człowieka dysponuje elektromagnetycznym szkieletem zdolnym reagować na działanie zewnętrznego promieniowania elektromagnetycznego reagując kontrastem porównawczym.

Dzięki informacyjno-czynnościowym powiązaniom pomiędzy określonymi aktywnymi biologicznie strefami skóry z jednej strony i wewnętrznymi układami i narządami z drugiej strony, możliwa jest ocena biochemicznych, bioelektrycznych i innych procesów przy pomocy odpowiadających tym strefom wewnętrznych sygnałów elektrycznych.

 

Diagnostyka Ekspress Scanning umożliwia uzyskanie takich informacji jak:

-obecność patogenów w organizmie: bakterii, wirusów, grzybów, pasożytów

-ukryte ogniska zapalne w organizmie

-zmiany wydolnościowe poszczególnych układów

-zaburzenia czynnościowe organów.

 

Urządzenie działa bezinwazyjnie, nie wpływając na strukturę wewnętrzną komórek. Badanie jest bezbolesne. Wystarczy spokojnie usiąść zrelaksować się, przytrzymać w dłoniach elektrody, a na głowie zamocować specjalną opaskę. Stopy kładziemy na specjalnych wcześniej wysterylizowanych elektrodach. Czas badania to ok 5 min.

 

Dzięki badaniu EkspressScanning osoba analizowana może dostosować swój tryb życia i sposób profilaktyki leczniczej tak, aby uniknąć w przyszłości przykrych powikłań.

 

Metoda elektro-oporowa może być stosowana u każdej osoby bez względu na wiek i przebyte choroby.

 

PRZYGOTOWANIE DO BADANIA

-na dwa dni przed planowanym badaniem należy:

odstawić zażywane suplementy diety, bezwzględnie powstrzymać się od spożycia alkoholu, kawy, środków psychoaktywnych , potraw ciężkostrawnych, unikać wzmożonego wysiłku fizycznego (treningi, sporty wyczynowe, itp.)

-w dzień badania nie należy stosować żadnych kosmetyków

-podczas badania należy zdjąć całą biżuterię, zegarek, okulary oraz elementy garderoby zawierające metale i inne tworzywa syntetyczne (odzież musi być naturalna – najlepiej bawełniana) oraz wyjąć urządzania będące źródłem pola elektromagnetycznego (telefon komórkowy)

-obecność osób postronnych (w tym krewnych) w trakcie badania może spowodować zafałszowanie wyników.

 

Przeciwskazaniem do wykonania zabiegu jest:

-ciąża

-rozrusznik serca, stymulator serca

-zaawansowana choroba nowotworowa

-choroby skóry dłoni przebiegające z naruszenie bariery naskórka (np. aktywna egzema) a także wszelkie skaleczenia i otwarte rany

-przebyta operacja chirurgiczna w przeciągu ostatnich 6-ciu miesięcy

 

 

Test EKSPRESS SCANNING nie zastępuje profesjonalnej wizyty i badań lekarskich. Zawsze kontaktuj się ze swoim lekarzem specjalistą.