Biorezonans BRT

BIOREZONANS – O CZYM WARTO WIEDZIEĆ?

Z pewnością nie raz w swoim życiu spotkaliście się z pojęciem biorezonansu. Być może część z Was nigdy nie zagłębiła się w ten temat, niesłusznie myląc biorezonans z rezonansem magnetycznym, który jest naukową metodą badania obrazowego organizmu.

 

 

Czym zatem jest biorezonans i terapia biorezonansem?

Jest to niekonwencjonalna metoda diagnostyki oraz wsparcia zdrowia, czyli jedna z form medycyny alternatywnej. W odróżnieniu od rezonansu magnetycznego, nie jest uznawana za naukową, a co za tym idzie, nie znajdziecie jej w żadnej z państwowych placówek leczenia. Co jeszcze wyróżnia biorezonas? Po pierwsze jest w 100% bezinwazyjny, a po drugie, jego stosowanie nie powoduje żadnych negatywnych skutków ubocznych. Zatem, czy terapie biorezonansem są skuteczne i w jakim zakresie można je stosować? Odpowiadając na to pytanie, trzeba najpierw zrozumieć zasadę fukncjonowania biorezonansu.

 

Zacznijmy zatem od początku…

Biorezonans to metoda wymyślona na początkach XX wieku przez dwóch niemieckich naukowców – lekarza Franza Morella oraz inżyniera Ericha Rusha. Opracowali oni autorską metodę MORA, polegającą na wykorzystaniu wibracji elektromagnetycznych do diagnostyki i leczenia chorób. Według tej teorii każdy patogen posiada swoją specyficzną częstotliwość drgań, które wywołuje, dzięki czemu można wykryć ich obecność w organizmie.

 

Jak wiadomo, człowiek zanurzony jest w nieskończenie wielkim układzie drgań elektromagnetycznych, których jednocześnie jest integralną częścią. Są to drgania Wszechświata, układu słonecznego, małych i dużych galaktyk, drgania emitowane przez delikatną sferę  narządów i tkanek, komórek, molekuł i atomów, subatomowej sfery protonów i elektronów…itd.

 

terapia biorezonansem

 

W związku z tym, każdy narząd, podobnie jak każda komórka posiada własny specyficzny zakres drgań o określonym kształcie, rodzaju i częstotliwości. Ale od czego uzależnione jest utrzymanie właściwych drgań? Od powiedzialny za to jest rezonator komórki, narządu, tkanki lub organizmu jako całości. A gdyby tak rezonator przestał działać lub został uszkodzony? W takim przypadku pojawiają się niewłaściwe i patologiczne drgania elektromagnetyczne, które nieunormowane przez mechanizm samoregulacji organizmu, przyczyniają się do powstania choroby. I w tym cały szkopuł. Aby człowiek pozostał w zdrowiu, nic nie może zaburzać jego układu drgań elektromagnetycznych! Niestety, każdy obcy patogen: pasożyt, bakteria czy wiurus, zawsze będzie się do tego przyczyniał.

 

Nauka to podstawa!

Badający to zjawisko naukowcy odkryli, że jest to proces odwracalny i że za pomocą biorezonansu można przywrócić prawidłowe drgania. Jak wykazują badania z dziedziny fizyki, mechaniki, pól elektrycznych i elektroniki, powstałe drgania patologiczne można stłumić stosując drgania o tej samej amplitudzie i częstotliwości, lecz o przeciwnym kierunku. I właśnie taki proces wykorzystywany jest podczas terapii biorezonansowej, której celem jest niszczenie drgań patologicznych i pobudzanie własnych sił uzdrawiających organizmu.

 

W dzisiejszych czasach, dzięki ciągłemu postępowi technologicznemu, metoda biorezonansowa pozwala zarówno na wykrywanie drgań obecnych w organizmie patogenów, ale także na implementowanie terapi wspomagających system samoregulacji organizmu.

 

 

Zatem, podstawową zasadą działania biorezonansu BRT jest biologiczny rezonans powstający pomiędzy czujnikiem i obiektem biologicznym jako całością – człowiekiem, poszczególnymi układami, narządami, tkankami, które emitują pole elektromagnetyczne.

 

Urządzenia stosujące biorezonans jako niekonwencjonalną metodę leczenia, wykorzystują tzw. „falowy model organizmu”. Drgania elektromagnetyczne pochodzące od człowieka pobiera się za pomocą elektrody i kabla połączonego z urządzeniem, przez które przechodząc przekształcane są w drgania odwrotne pod względem biegunowości i zwracane do organizmu w postaci wzmocnionej informacji. Podczas takiego zabiegu nie wykorzystuje się żadnej zewnętrznej energii, a wszystkie drgania są naturalne pod względem fizjologicznym. W trakcie terapii biorezonansem BRT stosuje się impulsy, które nie są ani pozytywne ani negatywne, a styczność człowieka z prądem elektrycznym nie jest większa niż podczas mówienia do mikrofonu czy słuchania muzyki w słuchawkach.

 

 

A jak to wygląda w praktyce?

Terapia biorezonansem niemal zawsze odbywa nie na siedząco. W dłoniach trzymane są miedziane elektrody, stopy położone na specjalnych miedzianych płytkach, a na czoło założona  specjalna opaska. Elektrody podłączone są za pośrednictwem kabli do urządzenia zwanego generatorem. To w nim odbywa się proces pomiaru i przetwarzania fal z patologicznych na właściwe. Sam zabieg jest całkowicie bezbolesny, bezinwazyjny i nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Czas jego trwania uzależniony jest od złożoności problemu badanej osoby. Może to być 30min, a czasami nawet do 2 godzin.

 

 

 Terapie biorezonansem BRT dają doskonałe wyniki w leczeniu:

 • alergii różnego rodzaju
 • nietolerancji pokarmowych
 • grzybicy przewodu pokarmowego
 • zatruciach toksynami środowiskowymi (środki chemiczne ogólnodostępne jak i zawodowe)
 • chorób układu krążenia
 • ostrych i chronicznych stanów bólowych i zapalnych (bóle głowy, migreny, zapalenia zatok)
 • chorób przemiany materii (otyłość, chroniczne zaparcia)
 • chorób nerek, wątroby, układu pokarmowego
 • cukrzycy
 • nałogów (terapia antynikotynowa, antyalkoholowa)
 • chorób reumatycznych i degeneracyjnych
 • osteoporozy
 • chorób skórnych
 • chorób pasożytniczych
 • wielu innych.

 

Czy warto poddać się badaniu i terapii biorezonansem?

Z pewnością tak! Jest to metoda, która wykorzystuje naturalne mechanizmy organizmu, a do tego jest bezinwazyjna. Nie wymaga długotrwałego podawania leków, naświetlań szkodliwym promieniowaniem, a już z pewnością nie wywołuje reakcji krzyżowych. Warto jednak przypomnieć, aby sięgać po takie metody z rozsądkiem. Pamiętajmy, że zabiegi biorezonansem powinny być stosowane jako wsparcie naszego organizmu, nie zaś jako jedyna metoda leczenia.

 

 

 

 

[/cws-widget][/col][/cws-row]